- N O WWW I N K Y -

30.6.08 Web je v rekonstrukci. Děkujeme za pochopení.

18.4.2008 Gothic Quizz: V hlavní roli Petr Korál a hrabě R.X.Thámo (BRATRSTVO LUNY)

27.3.08 Radim byl na koncertě THE DILLINGER ESCAPE PLAN v Praze

8.3.08 Je to k nevíře, ale RUMzine (potažmo R.U.M. zine) existuje již 10 let!!!
a mimo to je tu pokračování ANKETY

12.2.08 ALLik si zase vymyslel novinku - ANKETU..

9.1.08 Článek o SIX DEGREES OF SEPARATION od ALLa


R.U.M. #15 (2007):
DARKESTRAH info
HETROERTZEN info
LAKUPAAVI info
SACRIST info
PSYCHO RADIO info + recenze
SPACE BILLIARD info + recenze
GREEDY INVALID článek + recenze
SIX DEGREES OF SEPARATION článek + recenze
seminárka o satanismu
komentáře black metal alb - Asura (TROLLECH) a Fastred (Mortem zine)
Reporty
JONESTOWN, EARTHBOUND, KOHOUTEK - Kladno 19.1.07
DESPISE EUROPEAN TOUR blog
THE YOUNG GODS - Praha 27.4.07
WOODSTAGE SUMMER OPEN AIR fotoreport
BOMBASTIC FEST fotoreport
ZELENEJ ZÁKAL 2007 foto+keci
BRUTAL ASSAULT 2007
CASTLE PARTY 2007 fotoreport
PIGEONSHIT & RUMzine WEEKEND
Rozhovory:
Tomáš (PROXIMITY)
Torham (ŽREC)
Peter Lengsfeld (ABSTRACT)
Recenze
 


 

reklama zadarmo...


Jinak tady je pár věcí, co mi chodí na zveřejnění a tak. Koncerty jsou seřazeny podle toho, jak mi přicházej, takže nebuďte líný a prolistujte to... :-). Nejnovější maily jsou nahoře... Jo a nemá cenu mi posílat nějaký prodejní katalogy vašeho zboží, nebo nějaký jiný píčoviny. Pak to tu je zahlcený a čert aby se v tom vyznal.. To tu prostě dávat nebudu, to je škoda místa. Radši si to dejte na svůj web a pak já sem rád fouknu pár řádků s odkazem.. Nebo když mi někdo pošle soubor ve wordu, kterej má přes mega a pak to otevřu a je tam vloženej jen obrázek, kterej jde uložit na 100kB, tak se mi taky vodvírá kudla v kapse a něco si o odesílateli myslim... Dejte si aspoň tu půlminutu práce a zmačkněte dvě tlačítka, než to pošlete, ne?
PS: starý zprávy mažu asi tak po roce, koncerty co nejdříve po konání akce:

* INSANIA KONCERTY:
19.4. Semily, KD (+ Krucipusk)
24.5. Tlumacov u Zlina, open air fest
další info na www.insania.freemusic.cz

* NÁVRAT ČASOPISU SPIKE
Na tuzemskou scénu se vrací tištěný časopis Spike (vydává One&One Company)! První číslo, které je v tuto chvíli v pokročilém stádiu příprav, a které se na trh dostane v průběhu dubna, bude mimo jiné obsahovat články či rozhovory na tato témata:
NORDVARGR | MESHUGGAH | MOONSORROW | SLEEPYTIME GORILLA MUSEUM | Japonský noise | ORTHODOX | CALES | PANYCHIDA |
Film: Nezletilé nymfy zla | Fenomén MySpace a 4 objevy | GOSPEL OF THE FUTURE
Více na www.spikemag.cz

* Hledá vaše kapela nového člena nebo chcete prodat kytaru?
Provozovatelé rockového portálu Rockmag.cz spustili o víkendu svůj nový projekt - internetový inzertní portál INZERTAL.CZ. Nejedná se jen o hudební inzerci, ale inzeráty všeho druhu. Nicméně pro kapely a muzikanty je nejzajímavější sekce Hudba, kde lze najít všechny možné inzeráty a ať už vaše kapela shání kytaristu, zpěváka nebo jiného člena, či chcete prodat nějaký přebytečný hudební nástroj, který vám ve zkušebně jenom zabírá místo, můžete zdarma vložit inzerát a svou nabídku tak zveřejnit světu. Hudební inzerci najdete na adrese: http://hudba.inzertal.cz/

* BRATRSTVO LUNY:
Gothic rockový projekt oznamuje svou existenci širší veřejnosti na stránkách www.bratrstvoluny.com. Ke stažení je nejen tvorba z aktuálního demoCD Gotická duše, ale i videoklip k titulní skladbě a řada fotek.. Pro fanoušky XIII. století a návštěvníky Castle Party...

* SMASHED FACE NEWS:
SMASHED FACE nahráli ve studiu SHAARK dva nové tracky, které vyjdou na plánovaném split 7" ep s CUTTERED FLESH pod záštitou PIGEON SHIT agency během podzimu. Konkrétně jde o novinku Spawn To Evanesce a zatím tajený cover. Další novinkou je, že tohle je historicky první nahrávka v nové, pěti-členné sestavě. Více podrobností na stránkách: www.smashedface.com
Nový song pak můžete poslechnout zde: www.myspace.com/smashedfacecz www.bandzone.cz/smashedface, www.last.fm/music/Smashed+Face

* PARASOPHISMA NEWS:
Ahoj, PARASOPHISMA po letech opet pripravena a aktivni. Vice informaci o debutnim CD i online poslechu naleznete na novem webu http://www.parasophisma.com. K poslechu nekterych pisnicek muzete vyuzit Flash prehravace ala bandzone, ktery najdete na: http://parasophisma.com/kup.php?lg=cz&mid=0901&m=m. Take bych rad upozornil na opetovne zapocatou koncertni aktivitu.

* KHAARAANUS NEWS 6-07:
!!!LÉTO, PRÁZDNINY, FESTIVALY A DOVOLENÉ SE BLÍŽÍ!!!
Chcete být patřičně naladěni??? – jsme zde my a s námi dva nové CD tituly, připravené vám zvednout tlak, nebo hnout žlučí!!! Pojďme si je tedy představit:

1) G.O.R.E "never sober level" CD 250,-
ukázky k poslechu zde: http://bandzone.cz/gore, http://myspace.com/goreczech
Uhlobaroni, kalbaníci a grindující rock´n´rollníci vyfárali, aby odlili, vytepali a vybrousili své nové - nikdy střízlivé - album. Jak řekli - tak udělali a to album je tady!!! 1/2 hodina hopsahejsadobrandejsa GRINDového pumprlíkovaní k tanci i poslechu.
značka: lidi se chtějí bavit, heslo: my se chceme nalít, odpověď: kdo skotačí – nezlobí, bonus: dva videoklipy + nášivka

2) RUBUFASO MUKUFO/OPITZ split CD 250,-
ukázky k poslechu zde: http://bandzone.cz/rubufsomukufo, http://myspace.com/rubufasomukufo, http://bandzone.cz/opitz, http://myspace.com/opitz1
R.M. = odpadlíci z CEREBRAL TURBULENCY zde praktikují ALL GRIND ždímání, kterému nechybí mnoho, aby vytáhlo mrtvé z hrobů!!! Prostě A-Z GRIND CORE se vším všudy - mega nájezdy, intenzivní rubanice, strhující skočnost a napěchovaný lauf!!! Plus videoklip a nášivka navíc.
O. = odtajnění čouzkové z ex-CONTRASTIC, takže co můžete očekávat - ??? - soudobou fůzi GRIND&HARD CORE v osobitém našlápnutém duchu těchto virtuózů z měsíční krajiny. Výživnost rytmických, kytarových i vokálních postupů a pasáží dýchá každým úderem, tónem a taktem. Posunutí horizontů G&H CORE trochu jinam (nebo dál???). Rovněž s nášivkou…

Nevíte co na sebe??? – jsme zde opět my a s námi tři nové TS tituly, připravené vám krášlit, nebo hyzdit zevnějšek.
Pojďme si i je představit:
1) G.O.R.E „gringo rebel – never sober level“ – tmavě rudá trika / žluto-bílý potisk ze předu, M, L, XL – 300,-
2) RUBUFASO MUKUFO „rm system – underclass“ – černá trika / oboustranný reflexně zelený potisk, M, L, XL – 300,-
3) OPITZ „s/t“ – zelenkavá trika / černo-bílý potisk vpředu a černo-červený vzadu, M, L, XL – 300,-

Pro fanatiky, nebo-li zájemce o obě CD a všechna tři trička je zde připravena tesko-kauflant-albert-majnl-delvita zákaznická cena a to 1111 Kč (plus poštovné)

aktuální katalog zde: http://khaaranus.wz.cz

* PAŘÁT MAGAZINE No21:
rock metalový čtvrtletník
Nové číslo vychází 15.6.

Na jeho 60 stranách formátu A4 mj. naleznete titulní dlouhosáhlé povídání s kapelou Insania včetně recenzí na jejich řadová alba, dále neméně atraktivní jména jako např. Trimonium, Demonic Chorals, Vomitory, Luna Ad Noctum, Lumsk, V.A.R., detailní historický průřez kapelou Fata Morgana, mráz vám bude přecházet po zádech u přiblížení dalšího z masových vrahů a nebo Jiří Veselý z Elysium odhalí techniky šachu.
21 číslo Pařátu vychází opět s CD kompilací (originál CD, 21 kapel mnoha stylového rozpětí od rocku až po grind, 20ti stránkový barevný booklet) a s barevným plakátem (Brutal Truth / Power 5).
Výzva pro kapely a labely: Na zářiovou CD kompilaci "Shadows From Underground vol. 3" si rezervujte místo již nyní! Než se kapacita definitivně naplní, ještě přijímáme poslední závazné objednávky na realizaci prosincového DVD, první svého druhu v historii českých metalových časopisů, které obdrží všichni roční předplatitelé Pařátu za bezkonkurenčních 90 Kč!!!
Info o objednávkách, předplatném a všem dalším kolem Pařátu na adrese: www.paratmagazine.com

* ÉLYSION NEWS
Naše aktualní počiny v audiopodobě najdete na kompilaci časopisu Pařát číslo 21. Jmenovitě se bude jednat o SACRIST se skladbou "Icy Queen" a TRANSLUNARII se skladbou "Grievous Quest For Garden Of Harmony". Dále by se v průběhu dvou měsíců měli objevit na naší značce následující dva tituly: SIX DEGREES OF SEPARATION - "Chain-driven Sunset" a FORREST JUMP - "Orgasmix". Určitě je se na co těšit!!

- FORREST JUMP
V současné době probíhají dokončovací práce na následovníku alba "Killusion" - CD "Orgasmix". CD bude obsahovat dvanáct česky zpívaných kousků, dva videoklipy, několikero fotografií a krátký záznam živého vystoupení. V souvislosti s vydáním alba "Orgasmix" (červen 2007) již proběhla designová proměna webu a dále bude následovat čilá koncertní činnost, a to jak klubová, tak festivalová (Basinfirefest, Topfest, Svícafest, Kanálova stoka aj.). Kapela se samosebou objeví také v médiích, kdy ji bude možné spatřit nebo zaslechnout např. na TV Óčko (13.6.2007) nebo v rádiích Hey (14.6.2007), RockMax nebo AZ. Křest alba proběhne v Bučovicích 16.6.2007 za účasti spřízněných kapel Bethrayer, Bad Face, Like Fool, Pod vlivem a Scrapheap. Před koncem roku 2007 je ve výhledu absolvování jednoho kratšího tour, o kterém budou informace v momentě potvrzení.

- LIKE FOOL
V létě 2006 se do sestavy LIKE FOOL asi po dvouleté odmlce vrátil zpěvák a zakládající člen S.L.A.K.H.. Vystřídal tak FLYE,který se rozhodl snad jen dočasně dráhy rockové hvězdy zanechat :-).Na podzim po asi 10 koncertech s novým frontmanem jsme nahráli čtyřskladbové demo s názvem "GÉNIUS". Kromě jiných jsme ho pak poslali i Jakubovi „Ceckovi“ Tauberovi z CECEK RECORDS a domluvili jsme se s ním,že skladby vydá na split CD společně s dalšími třemi kapelami. Začátek roku 2007 nás zastihl ve skvělé formě-jak jinak :-). Nejdříve jsme v soutěži Rock Nymburk obsadili skvělé druhé místo což nám zajistilo mediální podporu na několika rádiích. V březnu jsme se pak dostali mezi posledních 15 kapel vybraných porotou jako adepti na předkapelu IRON MAIDEN na kocertě v Ostravě. I díky téhle soutěži se daly dva naše songy slyšet na rádiu HEY.Na našich nových stránkách www.likefool.net si můžete přečíst veškeré info o kapele a taky koupit trička, CD nebo placky. Všechny Vás zdraví a nemocní LIKE FOOL

- MASTURBACE
Kapela MASTURBACE v současné době piluje skladby pro chystané natáčení DVD 11. 9. 2007 v pražském rock café. Vstup bude zdarma a o závěrečném playlistu rozhodují fans sami na www.masturbace.com. Na listopad se chystá turné se spřízněnými E. O. S. Další album Masturbace s pracovním názvem „Nablinkáno, nakakáno, spapáno“ by se mělo nahrávat v průběhu roku 2008. Již nyní jsou známé následující skladby: "Děti hrající si v kafilérním odpadu", "Mám rád všechny lidi, obzvláště ty propečené" či "Zvlhčen ztučnělým homosexuálem".

- TRANSLUNARIA
Novým přírustkem do stáje Elysion je přerovská kapela zvoucí se TRANSLUNARIA, která rozhodně nepatří mezi začínající spolky. Členové Translunarie dříve působili v kapele ROMANTIC LOVE (v roce 2000 natočili split tape s techno post blackery DRACO HYPNALIS) ve stylovém rozhraní velmi technického a zároveň brutálního death metalu. Týden po nahrání dema se k tříčlenné sestavě (Lukáš Jelínek /rovněž SPASM/ - bicí, zpěv, Petr Pruš - kytara, zpěv, Jirka Pospěch - kytara, zpěv) přidává Laďa Sedlařík coby baskytarista. Jiří postupem času tíhne více k jazzu a proto z kapely odchází, zanedlouho se ROMANTIC LOVE rozpadají, aby časem vznikla zcelá nová kapela - TRANSLUNARIA. Nastává stylový obrat k melodickému propracovanému death metalu s vlivy black metalu a hluboce filosofickými misantropickými texty. Na druhou kytaru se přidává Roman Krejčí a několik let se pracuje na debutovém materiálu. V letě 2006 do kapely přichází Fred (SMASHED FACE, DEAD INSECT COLLECTION) na post sólového zpěvu, na podzim se nahrává ve studiu Šopa materiál pro debutové CD "Beyond The Astral Misanthropy", které vychází v dubnu 2007. V současné době jsou koncertní aktivity pozastaveny kvůli školním povinostem bubeníka, ale v létě se snad povede dostat se na některý z letních festivalů a od podzimu by mělo začít regulérně a intenzivně koncertovat. Rovněž se pracuje na oficiálních stránkách www.translunaria.com a k dispozici jsou také profily na MySpace: www.myspace.com/translunaria a BandZone: www.bandzone.cz/translunaria. Plánuje se rozsáhlý merchandise s designem od německých MARKES 1 design a spousta dalšich zajímavostí. Také se pracuje na nové skladbě, která rozvíjí cestu naznačenou na "Beyond..."

- NEGATIVE FACE
NEGATIVE FACE ukončili svou koncertní činnost k podpoře úspěšného alba „Stín“. V současné době započaly přípravné práce na novince „The Garden Of Wishes“, která se začíná nahrávat v říjnu 2007 v pražském studiu Hostivař, pod dohledem zvukového mistra Zdeňka Vikýře a za produkce Matěje Lipského. Více informací naleznete na http://www.masturbace.com/negative-face/index.php?page=novinky

- RETURN TO INNOCENCE
Víc jak půl roku uběhlo od vydání třetího CD "Sal Lunae" a kapela úspěšně vystupuje na českých a slovenských podií. Počátkem července by se měla vydat na společné tour se stájovými Rites of Undeath. Tour by mělo začít na Slovensku a bude pokračovat do Maďarska, Slovinska, Chorvatska a končit by mělo v Rakousku. RTI se objeví i na letošním Apocalyptic form of death a v jednání jsou ještě některé letní festivaly. Současně probíhají přípravy na nové album, které bude malinko odlišnější od předchozích. Pokud vše dobře dopadne, tak začátkem léta by se mohlo objevit v prodeji.

- RHODIAN
Rhodian se právě připravují na náročnou letní sezonu, pokračují v propagaci alba "Enter the password: Berserk". Podařilo se jim zařadit na stálý playlist AZ rádia, takže jejich song Paralelní životy můžete slyšet 2xdenně v éteru. Na jejich stránkách www.rhodian.cz si můžete stáhnout i zbrusu nové wallpapery. Brzy bude odtajněn nový klip a sice ke skladbě "Berserk!" - jedná se o animovaný klip ve formátu AMV (znalci anime jistě vědí, ostatním prozrazuji, že je to formát, který lze legálně šířit pouze v rámci internetu) Jeho premiera na Animefestu v Brně a tedy jediná vyjímka povolující vidět jej na plátně kina.

- RITES OF UNDEATH
Po vydání úspěšného debutu "The Asylum" v únoru 2006, rozjíždí kapela Rites Of Undeath další várku koncertů, ve které nevynechává ani zahraniční sousedy. Po krátké návštěvě Rakouska absolvuje 11-ti denní tour po baltských zemích. Během léta se ještě zůčastní největšího českého festivalu Brutal Assault a na podzim pak na nějaký čas vystupuje naposledy. Z kapely totiž odchází motor kapely a basová linka a Rites Of Undeath se tak na pů roku dostávají mimo scénu, aby mezitím našli vhodné nástupce. Na jaře, v novém složení - Wisdom - kytara a zpěv, Dharm - kytara, PetrOff - klávesy a nově Max - basa a Lopuch - bicí, vyráží opět koncertovat a na léto plánuje další evropské tour, tentokráte na opačné straně evropy. Mezitím se pomalu připravuje materiál na nástupce upěšného debutu, který by snad mohl vyjít během příštího roku.

- SACRIST
Opavská dark metalová formace Sacrist, se staronovou sestavou a zbrusu novým materiálem, který v březnu vyšel pod názvem „The Substance Of Illusion“ u domácího labelu Élysion se v současnosti věnuje koncertním aktivitám a přípravě nového materiálu. Kapela je nyní v plodném období a ráda by letošní rok zakončila finišováním příprav na další desku. Na jejich koncertech se můžete těšit na kvalitní temný nářez s nepřehlédnutelným vokálem a uhrančivými samply. Pro více informací navštivte stránky kapely: www.sacrist.cz

- SCENERY
Kapela stále hledá bubeníka, zájemci nechť se hlásí. Dále se připravuje DVD, které bude obsahovat všechny naše natočené klipy + nějaké bonusy ze zákulisí a fotky chronologicky zařazené podle vzniku kapely. DVD nebude v distribuci jelikož to nebude regulérní počin, ale případní zájemci si ho mohou objednat přes email (lerry.scenery@tiscali.cz) za 99Kč + pošta.

- SIX DEGREES OF SEPARATION
Po vydání úspěšné desky „Triotus, Tricephalus and Tribadism“ na jaře roku 2005 roztáčí SDOS kolotoč kocertů po celé ČR, a ten završuje minuturné po boku řeckých Rotting Christ. Průběžně vznikají skladby nové, které jsou zaznamenány na třech demosnímcích a ke konci roku 2006 se kapela zavírá do zkušebny, aby finalizovala přípravu nové nahrávky. V únoru 2007 pak nastupuje do více než osvědčeného studia Šopa, kde pod producentským dohledem Stanislava Valáška a technickým dohledem nad nahráváním bicích v osobě Vlasti Kozubíka (Rudé Kostry, Paladran), nahrává desku nazvanou Chain-Driven Sunset. Ta by měla spatřit světlo světa na přelomu měsíců května a června tohoto roku, opět pod naší hlavičkou. Na jaře 2007 hlásí Six Degrees of Separation návrat na pódia, kde se prezentují již i novými skladbami, a také konzistentnějším zvukem, jenž má na starost pátý člen kapely Ottomar von Kreutzel, zvaný Zrnko. V nedávné době jste měli možnost vidět SDOS například na zlínském koncertě portugalských Moonspell či na volyňském Heaven in fire festu. Přes léto budou SDOS k vidění na Žižkově vraždícím palcátu v Táboře, Basinfirefestu ve Spáleném Poříčí či na festivalu Masters of Rock ve Vizovicích.

* INSANIA NEWS:
Ahoj! V rychlosti nabízíme možnost podívat se na nový klip INSANIE "Je mrtvá" (CD Rock'n'Freud) na YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=PzupkV_wVT8. V lepší kvalitě je možné si ho stáhnout z našich stránek www.insania.freemusic.cz, kde po vstupu kliknutím najdete spoustu dalších novinek.

Rozhovor s INSANIÍ a nový klip "Je mrtvá" na ČT v pořadu Kultura.cz:
premiéra: sobota 16. 6. 2007, 19:35, ČT2
1. repríza: neděle 17. 6. 2007, 09:15, ČT2
2. repríza: pátek 22. 6. 2007, 03:50, ČT2

Freudovské léto!!! INSANIA

* SMASHED FACE SHÁNÍ KYTARISTU:
Brněnská brutal deathcoreová kapela SMASHED FACE hledá druhého kytaristu!!!
Po mnoha letech s jednou kytarou jsme se rozhodli doplnit naši sestavu o kytaru druhou, takže vyzýváme všechny, kdo by měl zájem, ať se neprodleně ozvou na níže uvedenou adresu. SF mají za sebou dvě oficiální desky "Human: Earth Parasite" a "Virulet Procreation", dvě evropská a jedno ukrajinské tour a momentálně se pracuje na split 7" ep s CUTTERED FLESH, které by mělo vyjít na podzim. V plánu je samozřejmě třetí deska, hojné koncertování a další související aktivity. Nová tvorba by se měla ubírat více experimentánějším směrem, přičemž vycházet se bude z brutal death metalu s velkým příklonem k death core a částečně i metalcore a důrazem na hledání nových zvukových cest a postupů. Hledáme zručného a invenčního (new school) kytaristu s vlastním aparátem a zkušenostmi, znalostmi domácí i zahraniční scény, s časovou flexibilitou a hlubokým nadšením pro věc. Nejlépe z Brna či Vysočiny.

Veškeré info a kontakty na:
LUBOŠ "FRED" KRISTEK, Za Potokem 49, Velká Bíteš 59501, +420 776 192 783, icq: 384 833 343, e-mail: schizofred@quick.cz
www.smashedface.com, www.myspace.com/smashedfacecz, www.bandzone.cz/smashedface

* PIGSTY NEWS
Po dvou letech prace 16ti minutový výsledek. Je to málo nebo moc?
Velmi produktivní drysiční heavy metalisté Pigsty zde nabízejí malou ochutnávku z mini cd Living dead stars, která brzo vyjde u BLP.
* MULTICOLOR MUSICCA FESTIVAL:
Informace o novém sušickém festivalu MULTICOLOR MUSICCA najdete na jeho oficiálních stránkách zde - http://www.srpuls.cz/mmusicca

* THEMA ELEVEN - "The Great Misanthrope" NOVE CD
Spousta původně nekompromisních kapel postupně mění svůj zvuk do přijatelnějšího tvaru. Thema Eleven ne. Spousta původně nekompromisních kapel ztratí zásady kdesi na cestě. Thema Eleven ne. Spousta původně nekompromisních kapel nikdy nepřekoná svoje první nahrávky. A Thema Eleven místo toho natočila po deseti letech existence svoje nejlepší album. "The Great Misanthrope" je čelní náraz, je to úder bez varování. Thema 11 se noří hluboko do syrových riffů, z kterých ještě odkapává živočišná energie. Cítíte to? Mrtvola je ještě teplá. Albem neproniká ani paprsek světla, je to pevná hmota, vzpírající se opracování. Mohutný zvuk má na svědomí Ondřej Ježek a Alex Newport (ex-Fudge Tunnel a Nailbomb, spolupracoval například s Melvins, At The Drive-In nebo Panthers) a jeho účinek je drtivý a nemilosrdný. Představte si temnou neproniknutelnost Neurosis a drásavou naléhavost Envy, spojenou s temným a hutným rock´n´rollovým vizionářstvím Torche. "The Great Misanthrope" vyrazil do světa. Poslechnněte si ho. A nebo se té desce radši kliďte z cesty. (ADAM NENADÁL - Silverocket).
Objednávky na : objednavky@insanesociety.net

KONCERTY THEMA ELEVEN:

17.6. Mülheim/Ruhr (d) - AZclub w/ SEVERED HEAD OF STATE (usa)
18.6. Osnabruck (d) - Bastard club
19.6. Munster (d) - Baracke
20.6. Hannover (d) - Bei Chez Heinz w/ My So Called Life
21.6. Greifswald (d)
22.6. Rostock (d)
23.6. Berlin (d)
27.7. Dolní Žandov - Hysterical party, w/ Esgmeq, Wollongong, Michel's Uncle, Eastern Star
28.7. Dolní Poustevna - Festival Ctverec w/ Wollongong, Napalmed, Do Shaska!

* Pozvánka na Českou rockovou ligu 2007
Najít nové talenty především z oblasti rockové a hard n´heavy muziky si dala za cíl dnes již tradiční soutěž Česká rocková liga. Pokud zaslaná nahrávka projde prvním sítem výběru odborné poroty, nestojí ji již nic v cestě živé prezentace na jednom z dvanácti základních kol. Pokud uspěje i zde, utká se s ostatními semifinalisty o účast ve finále. V případě úspěchu již míří ke kýženému vítězství, které přináší nejenom mnoho hodnotných cen, ale otevírá i cestu mezi profesionální kapely. V letošním roce se tak stane již počtvrté. O velké oblibě svědčí již stovky přihlášených souborů, jejichž počet každým rokem stoupá.
Podrobnosti a aktualizace naleznete na internetových stránkách www.ceskarockovaliga.cz
Projekt organizuje agentura 2P Production, s.r.o. , generálním partnerem je Poštovní spořitelna.
za 2P Production, s.r.o. Josef Bruha

poněkud nešťastnej formát letáku na šíření po netu...poněkud nešťastnej formát letáku na šíření po netu...

* STINY PLAMENU - "Odpadni galerie"
U NAGA productions prave vychazi nova dlouhohrajici deska kapely Stiny plamenu "Odpadni galerie". Jedna se o ctvrou radovou desku, na ktere se "Stiny" poprve predstavi v plnem obsazeni. Kanalizacni black metal je melodicky, rychly a syrovy a potesi vsechny, jez si tvorbu kreativniho Lorda Morbivoda zamilovali.
Vice informaci naleznete na nasich strankach: http://naga-productions.com/index.php?p=productsMore&iProduct=341&sName=ST%CDNY-PLAMEN%D9--Odpadn%ED-galerie-

* CRUEL novinky 11.04.2007 20:00
CRUEL - středočeská progresivně metalová skupina se španělským temperamentem, dálněvýchodní melodikou a keltskými kořeny (vznikla v roce 2002 spojením kapel CRUEL BARBARIAN a GUERNICA) spustila zbrusu nové internetové stránky na adrese www.cruelband.net a pilně dokončuje svoji debutovou nahrávku pod (stále ještě pracovním) názvem „Ekvilibrium“, která by měla spatřit světlo světa na přelomu pololetí letošního roku. Taktéž postoupila mezi patnáctku finalistů soutěžících o předskakování IRON MAIDEN (chcete-li nás podpořit, prosíme o zaslání SMS ve tvaru: RADIOHEY mezera IRONMAIDEN mezera CRUEL na číslo 900 90 09 - z jednoho čísla je možné zaslat maximálně 10 zpráv, konec soutěže je 2. května - moc děkujeme!) a chystá se na koncertování s novým materiálem. Na výše uvedené adrese jsou k dostání rovněž nová trička a další materiály.
Vaše skupina CRUEL
www.cruelband.net

* STÍNY PLAMENŮ NOVINKY:
stíny plamenů coverZdravim!
Dohodli jsme vydani nove desky STINY PLAMENU "Odpadni galerie" u NAGA productions!!
Datum vydani bude upresneno, ale deska by se mela objevit v distribuci jiz prvni tyden v dubnu. Jak se da predpokladat "Odpadni galerie" bude obsahovat solidni porci praveho kanalizacniho black metalu a odpadni vody!
Tracklist: Síť meziměstských stok, Pád, Dolů na zvradla, Nejhlubší patro, Po půlnoci, Dark sewage star, Než začaly se v Praze stavět stoky, Příchod Rady Lindleye, Objekt staré čistírny, Mezi válkami

Michal / Naga productions, http://naga-productions.com/
 

* CEREBRAL TURBULENCY NOVINKY:
- 1 - re-edice naši druhé fošny "forces closing down" je venku (www.coyoterecords.ru) a ode dneška dostupná i u nás, u dvora C.T.. Tato verze se krom nového bookletu a samolepky hlavně pyšní nebezpečným bonusem - video sestřihem našeho setu na loňském BRUTAL ASSAULT festu!!! Cena pro případné zájemce o toto CD činí 200 korun ruských nebo rublů českých (plus poštovné).
- 2 - je to k nevíře, ale debut koncert s Kinem semele se již za necelé dva týdny a to v rámci Andělského týdne a to v Ostravě, 13. března, v klubu Aréna společně s Forgotten Silence i Asmodeus
22.06.2007 - Martin - SLOVAKIA
23.06.2007 - Budapešť - HUNGARY
25.08.2007 - Praha "fekal párty"
31.08.2007 - BRNO...tba....
- 3 - 26. dubna večer budou naše hlasy slyšitelné na rádiu Hey v pořadu METALHEY ( http://www.metalhey.com/pripravujeme.htm )

* SMASHED FACE má nový merchandising.. "Velice luxusní emo eko hadříky" :-), kvalitní materiál, dobré ceny (sám jsem pokoupil :-)) - checkujte a objednávejte na www.smashedface.com, www.myspace.com/smashedface, www.bandzone.cz/smashedface.

* PROSEKTURA + PROMILE split
Panda Music vydala split CD-R PRO+ PRO. Jedná se o splitko thrash corové Prosektury z Tábora a punk metalový úderky Promile z Pardubic.
Na splitko byli použity materiály, které vyšli zvlášť, popř. jsou i volně ke stažení na stránkách skupin. Promile poskytli EP Podivnej sen a Prosektura, promo CD 2006. Toto splitko, má za úkol obě skupiny dostat do podvědomí fans, a slouží jako PROMO! To je i jeden z důvodů, proč se jedná o CD-R, a získáte jej zdarma, resp. za poštovné 30kč, objednávejte v našem E-shopu!!!!! Na koncertech lze získat CD úplně zdarma. Nejbližší koncert kde bude CD k mání: 10. března 2007, Metal Mánie vol. II., RC-Ponorka, Pce.
www.promile.wz.cz, www.prosektura.cz, www.pandamusic.eu
 

* PANYCHIDA NEWS:
„Plzeňská skupina PANYCHIDA dokončila nahrávání svého debutového alba, které ponese, vzhledem k vlastní charakteristice stylu skupiny, výstižný název „Paganized“. Nahrávání proběhlo první týden v říjnu v čestickém studiu Hellsound (MORTIFILIA, AVENGER ad.) za asistence Honzy Kapáka (AVENGER, MISTROVO KLADIVO), který se na albu představí taktéž jako bubeník. Mix a mastering proběhl na témže místě v průběhu minulých měsíců. Na albu se představí také několik hostů a mimo jiné byly při nahrávání použity i živé dudy, flétny či chorály. V současné době probíhají jednání jak s českými tak i zahraničními nahrávacími společnostmi o vydání alba. Jsme otevřeni jakékoli spolupráci, a proto pokud máte zájem s kapelou spolupracovat (a to i ohledně živých vystoupení), kontaktujte nás na níže uvedených adresách.

Kompletní tracklist alba čítá jedenáct skladeb včetně jednoho česky zpívaného bonusu.
1/ Intro, 2/ Final Donation To The Oath, 3/ Dream About The Roaring Sky, 4/ When The Drums Of War Will Sound, 5/ She Was The Water, 6/ Beneath The Gate Of Sempiternal Bliss, 7/ Running Out Of Rules, 8/ Pageant Of The Eternal Ones 9/ Elite Unit, 10/ Deceased Under The Splendour Of Stars, +bonus track: Dračí úsvit

Na oficiálních stránkách skupiny si pak můžete poslechnout tři ukázky v podobě skladeb: Running Out Of Rules, She Was The Water, When The Drums Of War Will Sound.
Krom toho byla potvrzena účast na letošním festivalu „Apocalyptic Form Of Death“, který se již tradičně koná koncem června v Trhových Svinech. Další festivalová vystoupení jsou taktéž v jednání.

Pro více informace sledujte http://www.panychida.com a jakékoli dotazy směřujte na uvedené kontakty. Děkujeme za podporu.“
Honza
Kontakty: perunwit@seznam.cz sinneral@seznam.cz oblomov@seznam.cz

* GARFWEEK NEWSLETTER:
Ahoj všichni....Dne 22.1.2007 vyšlo další, již "dvacátéprvní" číslo newsletteru GARFWEEK se zvoucí. V něm mimo distroseznamu najdete texty hc/punk kapel, "citáty slavných" a hlavně to co jsem vždy sliboval, historii kultovní blackmetalové chásky BATHORY, dále pak historii alternative-hardcore kapely z Touch &a Go BIG BLACK, a nakonec historie thrashcore či crossover legendy, původem z Texasu, tedy D.R.I. A jako vždy nový i stávající zákazníci mají Garfweek zdarma... čau Jirka z GRF Rec.

* GORESOERD:
The unseasonally snowless, humid and warm winter propitiates putrefaction. Paracites, bacilli, mutated germs and other creatures of the not-so-benign that Father Frost should have sent back to their hideous maker a long time ago, are out and about, shamelessly prowling the dim streets and harassing honest citizens. The busy people at Nailboard headquarters were as unprotected as the next label... So it is with bitterness that we are now forced to admit defeat to something particularly gruesome and atrocious. In
order to (literally) save our own hides, we reluctantly shook hands with a quintuplet of zombified veterans of the local metal scene, neatly fitting under the handle of Goresoerd. Already in the beginning of February they will collectively regurgitate the ingredients necessary for an album boldly titled "Goremarket Mid-Prices". To be sure, this bodes nothing but travesty and violation to the beat of the most ghastly music ever to have arisen from the Baltic region - old-school zombie-goregrind!
Ahto-Lembit Lehtmets, ahto@nailboard.org, http://www.nailboard.org

* NAGA PRODUCTIONS NEWS:
Zdravim vsechny v novem roce!
Nase distribuce opet oziva a pribyvaji nove tituly. Toto je prvni varka v tomto roce a bude jich mnohem vice nez v roce minulem. Dale ocekavejte kompletni zmenu webu Naga productions, ktera by mela vnest do nasi prace prehlednost a poradek. Tesime se na vase objednavky a doufame, ze budete s nami i nadale spokojeni
s pozdravem Michal / NAGA prod.
Vybíráme z katalogu:
Arkona (rus) – Zhizn Vo Slavu (2006) – Live album, skvělý živák nejlepší ruské pagan/folk metalové kapely s naprosto krystalicky čistým zvukem (240Kč)
Arkona (rus) – Lepta (2004) – ruský pagan/folk metal s ženským zpěvem…(240Kc)
Caina (usa) – Some people fall (2006) – syrový post blackmetal s velice mrazivým zvukem
Carthaun (ger) – Einheit (2005) – syrový agresivní black metal, pro fans Magog apod.
Dense Vision Shrine (nor) – A Voyage of Imagination (2006) – tajemný neoklasicistní dark ambient, speciální A5 balení (250Kč)
Diabolical (swe) – Synergy / A Thousand Deaths (2006) – death / trash metal ze Švédska, dvě alba na jednom CD (240Kč)
Die Saat (ger) – Wir laden zum Feste (2006) – digipak, folk / black metal z Německa se členy Absurd, Fjoergvyn ad.(240Kč)
Dusk (pak) – Contrary Beliefs (2006) – digipak, Avantgardní mix post metalu, dark wave a pakistánské hudby (250Kč)
Engorge (usa) – Cold Black Ejaculation (2005) – perverzní black / death metal se sexuální tematikou
Flaying (lat) – Commandments – Violated (2006) – Brutální Death / grind z Lotyšska…(250Kč)
Grom / Wulfgravf (usa) – Fullmoon Warfare (2005) – split CD dvou amerických ugbm kapel
Procer Veneficus (usa) – Ghostvoices (2006) – fúze black metalu, dark wave a experimentální akustické hudby
Sacramentum (swe) – Far away from the sun + Finis Malorum (2006) – melodický black death metal ze Švédska, CD obsahuje debut z roku 1996 + EP Finis Malorum(240Kč)
Solfernus (cze) – Hysteria In Coma (2005) – likvidační black metal s hyperrychlými bicími pro fans Dark Funeral, projekt Igora z Root atd.(250Kč)
Tábor radosti (cze) – Lamat (2006) – Tajuplný, rituální, šamanský dark ambient (250Kč)
V.E.G.A. (Ita) – Cocaine (2002) – rychlý psychotický black metal s šílenou atmosférou
Wallachia (rus) – From Behind the Light (1999) – velice chytlavý melodický black metal s prvky trash metalu a klávesami…

http://www.naga-productions.com/

* SIX DEGREES OF SEPARATION News:
Počínaje dnem 19.02.2007 zahajuje kapela SIX DEGREES OF SEPARATION nahrávací práce na svém třetím oficiálním počinu, jemuž byl dán do vínku název „Chain-driven sunset“. Nahrávání bude opět probíhat ve studiu Šopa pod producentskou taktovkou Stanislava Valáška a realizace se dočká celkem 13 kompozic. CD vyjde pod křídly vydavatelství Élysion.
www.triotus.com, www.myspace.com/sixdegreesmusic

* FUCK DA KAROT
Emo-HC sebranka dokončila videoklip ke skladbě Synchronized. Černobílé video s příběhem, v rozlišení 480x168 a velikosti 36.4 MB s frontmanem Choldou v hlavní roli, je ke stažení na www.krava.net/films/FDK.wmv. Další informace na stránkách kapely http://fdk.czechcore.cz a na http://www.krava.net.

* N A P A L M E D - spontaneously improvised industrial noise
- new website - http://napalmed.virtualserver.cz
- you can also actually reach us at - http://www.myspace.com/napalmed

| we are back | be aware of powerful madness | new member - old quality | no compmising - no arting - no pidlicking - noting just loud sound communikating | we are back | you are welcome to collaborate again | cuntact | download new tracks | we are back | help spread our noises make money | ask for promotional stuff to be reviewed only serious activities, please |

another info sites: http://napalweb.unas.cz, http://www.volny.cz/bechynem/napalmed.html, http://www.bandzone.cz/napalmed, http://nplmd.wz.cz    

* VIDEO DEVASTATHOR:
Na stránkách kapely ( www.devastathor.wz.cz) je volně ke stažení klip ke skladbě Screwdriver Thrust Into The Head.

* CEREBRAL TURBULENCY jsou po téměř sedmi letech bez vokalisty!!! Důvody a důsledky jsou zveřejněny na http://cerebral-turbulency.wz.cz

* LO_FI OR DIE RECORDS:
band: NAPALMED ( http://napalmed.virtualserver.cz )
title: STRIDENT ABRASIVE AURICULAR EROSION
cover art: http://napalweb.unas.cz/obrazky/saae1.gif
format: 12" LP VINYL
release date: 2005
label: LO-FI OR DIE records ( http://www.jigokuki.co.uk, http://www.jigokuki.org.uk )
info (eng): at last! th best of Napalmed's early recordings remastered from cassettes! th recent stuff from Radek although admittedly super harsh has been boring as fuk, but th old material is some of th most versatile Noize we have experienced! Field-Recordings, Freefall, Sour-Milk, Industrial, Stratiform and of course lashings and lashings of harsh pulsing Stridor! very odd unexemplified inquisitive + so versatile and so wierd? i mean what th fuk are trying 2 tell us Radek? who is this guy? apparently he talks 2 machines then translates there shit back through Noize? verbocious imbercile or mechanical revolutinary? 4 sure HARSH AS FUK super varied and essential 2 ANYBODY in2 harsh Noize/PowerElektronix!!! 13 trax! - 13 trax uv polymerous, very varied an ultra harsh Noize frum Napalmed's early days! comes in th most extravagant packaging we have ever done!
contact: Minzo - lofiordierex@hotmail.com

* NOVÁ TRIKA FUCK DA KAROT
Trička s motivem letošního EP
jsou k dostání jak ve verzi pro kluky, tak pro jejich drahé polovičky.. To vše v několika barvách a velikostech pro kluky za 250,-/kus, pro holky musí páni přitlačit dalších 50,-/kus navrch.. náhledy triček a objednací formuláře na fdk.czechcore.cz/store.php

* PANYCHIDA NEWS:
Plzeňská "pagan metalová" skupina PANYCHIDA má nové webové stránky. Najdete je na vlastní doméně http://www.panychida.com. Součástí stránek jsou samozřejmě veškeré informace o skupině, včetně fotek, aktuálního seznamu koncertů, wallpaperů apod. Najdete zde i kompletní dvouskladbové promo z března 2006 ke stažení v mp3. Skupina se taktéž chystá nahrát své debutové album. Stane se tak druhý týden v říjnu v jihočeském studiu Hellsound (MORTIFILIA, AVENGER, ONANIZER ad.) a bicí si vezme na starosti sám Mr.Kapák (AVENGER, MISTROVO KLADIVO). Ještě před tím se však Panychida zúčastní menšího turné po ČR za doprovodu skupin ASGARD, RETURTN TI INNOCENCE, PROMISES a ISACAARUM. V plánu je také vystoupení na chomutovském multižánrovém festivalu Cumbajšpíl koncem srpna. Veškeré další informace najdete na zmíněných stránkách.
Prosíme všechny, kdo mohou tuto informaci zveřejnit na svých stránkách (magazinech apod.), nechť tak laeme Vám zavázáni. Díky!!
s pozdravem Honza (Panychida, Oblomov)

* EUTHANASIA NEWS:
Podzimní Autumn Wind tour má již svou konkrétní podobu. Společně s kapelou Greedy Invalid zavítá Euthanasia do Přeštic, Prahy, Valašského Meziříčí, Opavy, Olomouce a Brna. Další info na www.crystalprod.cz/euthanasia.“
Bc. Robert Kyselica, ČSA 2/176, 736 01 Havířov - Město, mobil: 737-953-674
e-mail: euthanasia@tiscali.cz, astacus.management@seznam.cz
www.crystalprod.cz/euthanasia, www.astacusfilm.com

* Metal Mind Productions is proud to announce that on 24 th August one of the best Death Metal bands - Obituary - will play a one of gig in Stodola Club in Warsaw, Poland. This special concert will be recorded for the future release - their first official DVD! Obituary will come to Poland as part of European Summer tour that started on 10 th June at Sweden Rock Festival. At gig in Warsaw Obituary will be supported by 3 excellent bands: Grave (Sweden), Sinister (The Netherlands) and Catamenia (Finland) whose shows will also be recorded for the DVD releases.

OBITUARY (USA), GRAVE (SWE), SINISTER, (NL), CATAMENIA (FI)
24.08.06 - Warszawa, Stodola Club, POLAND

OBITUARY was born in 1984 in Florida US as a Xecutioner. After changing their name to Obituary, the career of one of the most successful and influential Death Metal bands began. In 1989 they recorded phenomenal debut album - "Slowly We Rot" (1989). Obituary was unlike anything anyone had heard before. In 1997 they released their 5 th album "Back From The Dead" and then made a long time break….. They've returned on the Death Metal stage in July 2005 with a great album "Frozen In Time".
GRAVE is one of the longest-running Swedish death metal bands, that has created a sound and style which has been an inspiration on a number of the genre's more promising younger outfits. The group's legendary 1991 debut, Into The Grave, quickly established the quartet as one of death metal's most brutal hopefuls, a title the act has cemented through a decade’s worth of albums and tours with some of the biggest metal bands in the world, including Death, Cannibal Corpse and Morbid Angel. Their new album "As Rapture Comes" is scheduled for release in July.
SINISTER - one of the most interesting Dutch bands on a Death Metal scene. There debut album "Cross the Styx" saw the light in early 1992, and sold many copies worldwide. Touring with bands like Suffocation, Cannibal Corpse and Deicide increased the number of people knowing Sinister. Assembled in 1988 and disbanded in 2004, they have reformed in 2005 to record their newest album “Afterburner” which they promote on current tour.
CATAMENIA, formed in 1995, is surely one of the most catchy and "commercial" bands in the Black/Nordic-Metal style and therefore also finds their fans outside their genre. Catamenia combine the coldness of Black Metal with pure metal-guitar riffs and almost ballades melodies. Their forthcoming album "Location:COLD" will be released on 25th of August 2006

Special price tickets (13 Euro) available soon at www.metalopolis.pl
Agnieszka Kulpinska, Metal Mind Productions - Promo Dept., agnieszka.kulpinska@metalmind.com.pl, www.metalmind.com.pl
tel.++48 32 205 25 00 fax: ++48 32 205 36 65, ul. Czajek 31, 40-534 Katowice, POLAND

* RHODIAN NA BROUMOVSKÉ KYTAŘE:
V celostátní vyhledávací soutěži Broumovská kytara zvítězila po letech opět metalová kapela! Nejedná se o nikoho jiného než o elektro-metalovou kapelu Rhodian, která si fanoušky i porotu naklonila natolik, že se rozhodla jednohlasně (!!!) Do finále postoupili Rhodian z 80 kapel a na podiu se utkali s 11 dalšími seskupeními. Na těchto soutěžích byl v poslední době znát mírný ústup od kapel tvrdšího ražení, o to více potěšující je tato zpráva....

* CRYSTAL PRODUCTIONS NEWS:
Crystal production se stal distributorem nového alba ELEKTRICK MANN - "Kokar pičkan", jehož edici z jistých důvodů odmítli vydat Monitor EMI :-)
V prodeji od 23.6.  Další podrobnosti na www.crystalprod.cz.

* MORRIOR mění sestavu:
Změna v hráčském obsazení: Odcházejícího Petra Hříbala nahradil kytarista Jarda Pracna, který byl v roce 1988 zakládajícím členem Moriorr a autorem prvního repertoáru skupiny odehraného na kultovní přehlídce Death Metal Session 1988. Jarda poté několik let působil jako hlavní pilíř skupiny Assesor. Nyní se témeř po 18 letech do Moriorru vrací.

* DYSMORPHIA NEWS:

Pražská death metalová skupina Dysmorphia právě pracuje ve studiu na svém prvním CD s názvem SCREAM IN MY FACE. CD bude obsahovat zhruba 8 skladeb melodického houpavého death metalu. www.dysmorphia.net
 

* APOCALYPTIC VISIONS RADIO:
Apocalyptic visions - relacia o elektornickej, alternativnej scene. Obsah je venovany hlavne prehladu roznych hudobnych zanrov: ambient, dark ambient, modern electro, industrial, ebm, noise, idm... Pravidelne raz do mesiaca, plna noviniek zo sveta a domacej sceny, rozhovory s kapelami, sutaze o zaujimave ceny, profily novych vydani... viac info na: www.radio.audionet.sk

* SHAARK KONCERTY léto 2006:
25.11. FALCONS ROCK FEST - Hrušovany u Brna (Cz)

kontakt: Carlos : +420 604 78 78 29, www.pro99duction.com

* DISHARMONY NEWS:
In despite of the fact, our previous publisher dosses down in winter sleep, we decided to realize our fourth album Xframes under a name Aliens production. There is a final track list and the samples of tracks in audio section. Cd is limited edition only (550 copies) and comes out as a DVD pack. Material will include unreleased tracks, which mark the era of first album and exclusive remixes from bands: Gaping chasm, Flint glass and Anhedonia. Limited edition of T-shirts will be out together with CD and you can order it via AV Distro. Planned date of releasewill be soon on company´s website.
www.label.aliens.skm, www.distro.aliens.sk
Remixes for the bands FLINT GLASS, ANHEDONIA and TABOR RADOSTI are on their new releases, which are out nowadays.
www.flint-glass.com, www.taborradosti.com
We started to work on our new programme MALIGNANT SHIELDS, planned to be finished in the end of springtime 2006. There are also coming into view cooperations with project POLYGON meets OXYD and ANHEDONIA meets DISHARMONY. There are remixes for projects DEAD JUMP and DEUS EX MACHINA in a process. . .

* NICE TO EAT YOU NEWS (www.ntey.wz.cz):
WASTEFORM "CRUSHING THE REVILED" NTEY 017
release date : 25.5. 2006 (May 25th) 2006
re-release debut CD with bous tracks and new cover
brutal slammy death metal from NY/USA, www.wasteform.net
On European Tour with SUFFOCATION and OBSCURA in August 2006
Plans for a 2-3 month long European tour are already in the works, includeing dates tour on Obscene Extreme 2006, Kaltenbach Open-Air (Austria), Mountains of Death (Switzerland), Hell Over Gosmar Open-Air (Germany), Metal Head's Mission 7 (Ukraine), NRW Deathfest (Germany), and much more, as well as a brand new full length. Wasteform is stronger than ever...2006 belongs to Albany, NY's metal mastodon Wasteform.

Cumming soon:
SMASHED FACE "Virulent Procreation" NTEY 018
Out in June 2006
Second CD with 10 tracks of intense US brutal death metal with HC elements from Czech republic
This summer live on Obscene Extreme Festival in Trutnov / CZ ...and much more like mini tour with HAPPY FACE , WASTEFORM , MUCOPUS...
New merchandise like T-shirts , hoodies on www.smashedface.com

still available :
LIFE AT ZERO (Vile Piles)Technical and brutal catchy death metal from NH / USA
A mandatory purchase for fans of Dying Fetus, Lividity, old Fleshgrind and the likes!

Disinterment (Graveyard Fornication) US brutal death metal from Kansas City
Inferia (Release For Burial Orgies) Gore porn grind from Finland .. cult band
Abrasive (Devotion) US brutal fucking death from Germany
Gomorrha (Sexual Perversity By Autopsy) Brutal death gore metal from Germany
Depressive Reality (Growling Death) death metal with brutal female vocals from Czech republic

* FUCK DA KAROT NEWS:
web official: http://fdk.czechcore.cz, myspace: http://www.myspace.com/fuckdakarot
nové skladby stahujte na http://fdk.czechcore.cz/downloads.php. Kdo z vás by měl zájem o plnou CD kvalitu, pište Choldovi na fuckdakarot@seznam.cz.

* Od půlnoci 17.05.2006 je možno získat historicky první oficiálně vydané trička pod hlavičkou Metal Swamp. Po zvážení to jako první odnesla plzeňská formace STÍNY PLAMENŮ. Kdo by měl zájem o vskutku unikátní triko, jakým bezpochyby je, nechť prosím napíše svoji objednávku na e-mail raven@metalswamp.com či na tel: 732 133 003. Po jejím potvrzení vám bude posláno triko vámi vybrané velikosti. Ty jsou následující: L, XL, XXL. Cena trika je 250,-Kč + dobírka, tj. 70,-Kč.
Nejedná se o žádnou lacinou kopii, nýbrž čistý kanální originál dle návrhu Lorda Morbivoda. Odráží se v něm hudební zaměření kapely a samotný potisk triček směřuje do míst, kde se „V kmenové stoce se mísí rez a krev“, tudíž do lehké šedi. Náhled můžete najít na stránkách Stíny Plamenů a v novinkách Metal Swamp.
stinyplamenu.mysteria.cz, www.metalswamp.com, tel: 732 133 003

* KASHMIR 9:41 NEWS:
KASHMIR 9:41 pokřtila 16.5.2006 v Praze, klub - Rock Cafe své nové CD ,,sri guru vandana"
promo info: Skupina KASHMIR 9:41 byla založena v roce 1993 trojicí muzikantů Michal Trajer (L.A.Josh), Pavel Šmerda (Dharma) a Ota Jarka. Ve skupině se vystřídalo mnoho muzikantů, hlavně na postu bubeníků. Nejdéle zůstal Lukáš Doksanský, který skupinu v roce 2005 opustil. Doxa nastoupil do
skupiny Arakain a nemohl časově obě kapely zvládat. Nyní v kapele bubnuje výborný bubeník Jirka Stivín. Kapela si vydobyla na československé scéně díky jejímu bezmeznému smyslu pro specifický humor a nekompromisní pódiové show zasloužené místo. Dle slov kapely odehrála po Čechách a Slovensku stovky koncertů. Při její show tuhne krev v žilách jak příznivcům heavy metalu tak nadšeným příznivcům nových metalovo-hardcoreových směrů. Jejich filosofické zaměření na východní filosofii a s ním spojené i akční zpívání Hare Krišna při jejich vystoupení nemá obdoby jak v čechách, tak i na celém světě, čímž dokonce přesvědčili k vydání své druhé desky švédského vydavatele BBT a desky Cheated se po celém světě prodalo více jak 10tisíc. Po pěti letech od poslední desky je kapela zpět s novou sestavou a připravenou již čtvrtou deskou. Na novince se podíleli členové kapely včetně nováčka u druhé kytary Marka Rakovického, na bubny vypomohl u 4 skladeb Štěpán Smetáček (ostatní nahrál Doxa) a na sólovou kytaru Miroslav Chyška. Více informací, video, MP3 ukázky a další zajímavosti najdete na www.kashmire941.com.

* SMASHED FACE NEWS:
předběžná podoba obalu Virulent Procreation- NOVÁ DESKA
Právě jsme dotočili materiál pro druhé album. V následujících dnech proběhne finální mastering a usilovně se pracuje na bookletu, o který se postará opět MATHIAS DESIGN. Desku jsme nazvali "Virulent Procreation" a bude obsahovat 10 tracků v duchu brutálního death grindu s velkým vlivem hardcore a US scény. Venku by mělo být někdy na přelomu května a června na labelu NICE TO EAT YOU records s exclusivní distribucí COMATOSE MUSIC v USA.

- NOVÝ MERCHANDISE
Venku jsou nová trika a mykyny v několika velikostech a v super těžké gramáži. Náhledy a další podrobnosti na www.smashedface.com v sekci MERCHANDISE.

CO NOVÉHO NA STRÁNKÁCH?
Stránky www.smashedface.com jsou již hotové krom sekce FEST, u které stále nemáme kompletní materiály od jednotlivých pořadatelů. Novinkou je TOP5 v levé liště, kde se dozvíte, co právě posloucháme. Konečně jsme se dostali k široké aktualizaci fotogalerie, takže krom šíleného ukarjinského tour, zde naleznete většinu fotek z minulého i letošního roku. Stránky jsou aktualizovány alespoň jednou týdně, určitě se mrkněte.

VÝMĚNA ODKAZŮ
Sekce LINKS je zatím rozpracovaná a dělat se na ní bude průběžně. Vy, kdož máte zájem o výměnu linek, kontaktujte mě a dohodneme podrobnosti. Můžou se měnit i bannery a mikrobannery - vše ke stažení v sekci media (také v ZIP podobě).

THE FACELESS MINITOUR
Máme velkou radost, že můžeme ČR představit skvělou francouzskou kapelu HAPPY FACE, která na podzim pojede nekonečné evropské turné a nám se povedlo booknout 4 koncerty i pro naši malou zemi. HAPPY FACE kloubí špičkový death grind s neurotickým hardcore, jinými slovy, představte si mix toho nejlepšího od Relepse records, vše zahráno s naprostým přehledem a totálním nasazením. Díky neutuchající práci H.I.M. media & AGRICULTURE records se HF brzy zařadí mezi elitu evropské DG scény, což ostatně dokazují nesčetná turné, z nichž poslední jeli v Anglii po boku THE BERZERKER. Na THE FACELESS minitour je doprovodíme my + lokální supporty. www.happy-face.co.uk, www.myspace.com/happyfacegrind
28.09.2006 - Praha, Cross club + support
29.09.2006 - Jihlava, Maňána club + TERRITORY,...
30.09.2006 - Třebíč, B club + SULIN
01.10.2006 - Brno, Brooklyn club + support

KONTAKT
Luboš Fred Kristek, Za Potokem 49, Velká Bíteš 59501, icq: 201 815 532, tel: 776 192 783
www.smashedface.com, schizofred@quick.cz

* TREPAN'DEAD introducing:
french death grindcore band present their first self-produced album !!! "Obsessional Dysfunctions", contains 17 tracks: just a little incision, it's crap, suffer from premature ejaculation, cursed, awakening, drilling machines, human truth, light burns my eyes, ten minutes before midday, with great of pickaxe handle, mind your head when getting up, obsession, i'm not nut, U.G., rien ŕ foutre, after us, the maggots, eat ( Trepan'Dead cover by Goryptic )
you can order it for 12 euros on merchtrepandead@wanadoo.fr, contact for review, interview, gigs : trepandead@wanadoo.fr
new site http://www.trepandead.com on line !!!!! listen to the new mp3s and sign up our trepanbook !!!

* ANATHEMA - Moment In Time DVD
We are very proud to announce that on 29 th of May 2006 Metal Mind Productions will release a new Anathema DVD - A Moment in Time.
The main part of DVD was recorded in Poland at the famous Metal Mania Festival 2006 (the biggest hard rock/metal festival in Eastern Europe). The set list included their best songs plus a cover of Pink Floyd’s “Comfortably Numb”. The guest performance was done by a string quartet. Bonus material - live video footage, video clips, documentary. DVD will be available also in a limited edition with bonus audio CD.
The artwork to "A Moment In Time" DVD was done by Travis Smith famous for his artworks for Anathema, Skinlab, Nevermore, Devin Townsend, Riverside and others.
Anathema has a cult status on the world’s rock music scene. Coming out of underground metal scene they easily transformed in to the best alternative rock outfit. Every day brings them new followers around the world. Friday, 29 th April is their last day of very succesful UK & Ireland tour supporting HIM. The best is yet to come for Anathema.

ANATHEMA - A MOMENT IN TIME
DVD Cat. Nr: MMP DVD 0075
DVD+CD limited digipack edition Cat. Nr: MMP DVD 0076
Label: Metal Mind Records
Distribution: Metal Mind Productions
Format: DVD-5, NTSC, Region 0
Genre: alternative rock
DVD total running time: approx. 100 minutes
DVD+CD total running time: approx. 180 minutes

Tracklist: Metalmania 2006 – Live: Shroud of False, Fragile Dreams, Balance, Closer, Lost Control, Empty, Natural Disaster, Inner Silence, One Last Goodbye, Judgement, Panic, Flying, Angelica, Comfortably Numb + bonus features (tbc soon)
Line-up:
Vincent - vocals, guitar, vocoder, Danny - guitar, vocals, keyboards, Jamie - bass, Les - keyboards, John - drums
www.anathema.ws

* ALIENATION MENTAL NEWS
ALIENATION MENTAL přesunuli svůj web na novou doménu, zároveň se změnil i kontaktní mail.
Surfujte na: www.alienationmental.com
Pište na: jarda@alienationmental.com
kontakt: Jarda Haz, Hraskeho 1908/7, 148 00 Praha 4 - Chodov, jarda@alienationmental.com

* APOCALYPTIC FORM OF DEATH - open air 2006
Tento víkend byl na stránkách AFOD webu zveřejněn oficialní časový rozpis účinkujících skupin pro letošní ročník tohoto v současné době jediného dvoudenního metalového open air festivalu pořádaného na jihu Čech. www.afod.pc.cz

* PIGSTY news:
Konečně se světla světa dočkal dolis vyprodaného debutu "The Return" vyškovských Pigsty. Vychází opět pod hlavičkou Bizarre Leprous Production (www.bizarreleprous.cz) pod pozměněným názvem "re:Return". Jako bonus se tu nachází kompletní materiál ze split cd "The Universe Pig + Monkey = Essence Of Existence" plus 3 dosud nevydané starší songy. Cd kromě hudby obsahuje i videoklip k songu "The Universe Pig + Monkey = Essence Of Existence" z posledního cd "Pigs Are Back". Ten se dá stáhnout i ze stránek www.pigsty.biz.
 

* IMMUNOLOGY NEWS:
web - www.immunology.cz
obleceni - merchandising
mp3 - Řezník - http://www.immunology.cz/mp3/IMMUNOLOGY_Reznik.mp3
fotogalerie - toceni EP Fallen Angel [ 7 fotografii ] - foceni bukletu k pripravovanemu CD "Fallen Angel" (text pisne byl inspirovan filmem ENEMY AT THE GATES) [ 50 fotografii ]

Darzamat crew: Nera – female vocals, Flauros - male vocals, Chris – guitars, Spectre – keyboards, Bacchus – bass, Darkside – drums* DARZAMAT NEWS ( www.darzamat.art.pl )
Darzamat on X-Mass tour 2006!
Metallysee - the Belgian concert company (www.metallysee.com) has confirmed Darzamat's participation in the December's X-Mass Fest. On the travelling X-Mass Fest, which is one of he most cult concert tours in Europe, used to play among others such bands as : Morbid Angel, Destruction, Nile, Deicide, Vader, Napalm Death, Hypocrisy, Marduk, Exodus, Immolation, Impaled Nazarene or Hate Eternal.
This year's X-Mass includes 12 cities in Germany, Austria, Holland, Belgium, Switzerland and France. Darzamat will play on this tour next to such bands as : Six Feet Under, Gorefest, Krisiun, Cataract and God Dethroned.
The concert promotion of the latest Darzamat’s album entitled "Transkarpatia" will, however, begin earlier. One will be able to see the band with its premiere numbers for the first time in club Haos in Sanok ( Poland). What follows are the two concerts in Czech Republic and Slovakia with the French band Misanthrope. Later on Sagfestival in the south of Germany together with Brainstorm and Ektomorf, on Metalzone-Diablo Fest (Belgium and Holland) with Norwegian Trail of Tears and on Apocalyptic Form of Death Festival in Czech Republic.

DARZAMAT gigs:
20. 05 Sagfestival – ( Greding, Germany) with Brainstorm, Ektomorf, www.justforfun-verein.de
23-24.06 AFOD Festival ( Czech Republic) http://www.afod.pc.cz/
19.08.2006 Metalzone-Diablo Fest ( Vosselaar, Belgium) with Trail of Tears and Sabaton, www.biebob.be
20.08.2006 Club Plato ( Helmond, Holland) with Trail of Tears, www.biebob.be

X-Mass Festival 2006
(Six Feet Under, Gorefest, Krisiun, Cataract, God Dethroned, Darzamat)
08.12. (Fritz) – Berlin/Germany
09.12. (Hellraiser) – Engeldorf (Leipzig)/Germany
10.12. (Planet Music) – Wien/Austria
11.12. (Backstage) – Munchen/Germany
12.12. (Z7) – Pratteln/Switzerland
13.12. (Rockfabrik) – Ludwigsburg/Germany
14.12. (Batchkapp) – Frankfurt/Germany
15.12. ( La Laiterie) – Strasbourg/France
16.12. (Hof Ter Loo) – Antwerpen/Belgium
17.12. (013) – Tilburg/Holland
18.12. (Zeche Carl) – Essen/Germany
19.12. ( La Locomotive) – Paris/France
www.metallysee.com

Nera in the Italian Flash Magazine!
The superb reviews of the latest Darzamat's album entitled "Transkarpatia" have still been rolling into. The record was given the positive opinions by the German magazines such as: Heavy, Legacy, Metal Heart, Rock Hard as well as by the Norwegian Scream, Sweden Rock and Belgian Rock Tribune. The band's achievements were also appreciated by the Italian magazine "Flash" which gets about in the outlay of more than 30 thousand copies per month. Nera became the main character of the column entitled "Ladies Power" which is devoted to the women who deal with metal music. The extensive interview with Darzamat's vocalist was placed next to the articles about Sarah Jezebel Deva from Cradle of Filth and Lady Angelica.

A few examples of Transkarpatia album from the press
Metal Hammer ( Poland) album of the month
Rock Tribune ( Belgium) 90/100
Legacy ( Germany) 12/15
Heavy ( Germany) 9/12
Scream ( Norway) 4/5
Metal Heart ( Germany) 7,5/10
Sweden Rock: 7/10
Trash’em’all (Poland) 8/10
Via Nocturna (Poland) 9/10
Obliveon ( Germany) 7/10
Rock Station ( Turkey) 7,5/10
Rock Hard ( Germany) 7.5/10
Bloodchamber ( Germany) 8.5/10
Goth Zine ( Germany) 5/5
Music.lt ( Latvia) 9,5/10
Metal Zone (Brazil) 10/10
Dark Noise (Tunisia) 8/10
Prog-Nose (Belgium) 87/100
Abyss Magazine (Czech Reublic) 75/100 ČESKY
Crypticmadness (France) 6/6
Metalswamp ( Czech Republic) 85/100 ČESKY
Shapeless ( Italy) 8.5/10
Obskure (France) 76/100
Lords of Metal ( Holland) 87/100
Metalfan ( Romania) 8.5/10
Kogaionon (Romania) 0.82/1
CGM (Poland) 4/5
Psychozine (Poland) 5/5

other good reviews:
Metal.pl ( Poland), Necroweb ( Germany), Metalsphers ( Germany) , Inciptum ( Slovakia) SLOVENSKY, Noizz (Spain), Musicafollia ( Italy), DarkSoul VII (USA, Canada)

Contact:
Promotion - Metal Mind Productions - agnieszka.pacyga@metalmind.com.pl ; joanna.promocja@metalmind.com.pl
Band - darzamat@d.pl, flauros@interia.pl

* EUROPEAN TOUR PRO-PAIN
My Rockstar Killed Yours is proud to announce the upcoming PRO-PAIN European Tour!
Harcore kings PRO-PAIN will hit the road again for a 16 day European tour, starting April 4th in Alexandroupolis, Greece.
They will be accompanied by German guests UNDERTOW and DRYROT.
Aggressive, meticulous, passionate, boldly opinionated - all distinguishing traits that have come to symbolize the fundamentals of metal/hardcore pioneers PRO-PAIN. Their successful and enviable career has perpetually prospered and yet, a decade on, they still manage to find room to improve. And more importantly, impress.
With 'Prophets of Doom', PRO-PAIN deliver a punishing record that expands upon the diversity and musical acrimony that was found on 'Fistful of Hate' - their successful 2004 release. Fresh off dates with label mates Entombed and Crowbar (their first US tour in over five years) and followed by dates in April/May with Kreator and Vader, PRO-PAIN offers Prophets... Just in time for their anxious loyalists and new fans from the road. Pro Pain hit the European road last November with special guests SAYOWA from Brazil, MORDA from Belgium and SILENT DECAY from Germany.
Formed 1991 by vocalist/bassist Gary meskill (ex-Crumbsuckers), then New York-based PRO-PAIN benefited from substaintial support from MTV headbanger's Ball. In 2004, the band returned to the program, clocking in regular and repeated rotation with Çan You Feel It'. With guitars Tom Klimchuk, Eric klinger (ex-The Spudmonsters) and drummer JC Dwyer (ex-Paingod), the band's worldwide catalog sales nears 1,000,000 (one million) units. Advance plans have the band set to film their next video in the coming months, leading up to album release.

Line-up: Gary Meskill - vocals, bass, Tom Klimchuck - lead guitars, Eric Klinger - rhythm guitars, vocals, JC Dwyer - drums

PRO-PAIN EUROPEAN TOUR APRIL 2006
**w/ guests Undertow (D) and Dryrot (D)**

MY ROCKSTAR KILLED YOURS
Monique van Dijk - Press Agent, Kijkduinstraat 27-I, 1055 XP Amsterdam, The Netherlands, ph. +31 616 124 423
pressEURO@myrockstarkilledyours.com
www.myrockstarkilledyours.com
www.myspace.com/myrockstarkilledyours

Also representing:
BIOHAZARD - www.biohazard.com
SUICIDE CITY - www.suicidecity.com
PRO-PAIN - www.pro-pain.com
SAYOWA - www.sayowa.com
FAKE H - www.fakehmusic.com
ABSINTHE - www.absinthia.com
DO OR DIE - www.doordie.be

* GREEDY INVALID news
Greedy Invalid dávájí na svých stránkách www.greedyinvalid.com k dispozici ke stažení kompletní debutní cd Lost Letter!!! A nejen to, z druhého cd Meaning of Life je možno stahovat 5skladeb, k dispozici jsou i kompletní texty, videoklip Sarcastic, wallpapery… Dále můžete greedy podpořit v soutěži „Udělej si svůj festival“ zasláním sms ve tvaru RFP GO 254 na číslo 900 06 06. Cena sms je 6kč. Soutěž poběží až do 15.5. Počet není omezen. Nejúspěšnější kapely vystoupí na festivalu Rock for People. Více info na: http://soutez.rockforpeople.cz/kapela.php?id=254. Na závěr špatná zpráva. V kapele dochází ke změně na postu basy, Katka se po 9letech rozhodla z osobních důvodů skončit. Na její místo přichází Kurt. Katku ještě bude možno vidět na dubnových koncertech. Zde je odkaz na vydavatele www.avalanche.zde.cz, kde najdete aktualizovaný seznam cd za velmi příznivé ceny.
kontakty: Smrk - icq 214-707-403, mobil 603 794597

* Novinky z tábora SHAARK:
nové album - duben 2006 - AGAIN WITH HATRED - Swage/Redblack
Po šesti letech přichází moravský SHAARK s novým albem AGAIN WITH HATRED.
Novinku tvoří celkem 13 skladeb v moderním thrashovém hávu a na trh jej uvádí domácí label Swage / Redblack. Lídr skupiny, Alex, dodává: "...poslednímu albu Suicidal Society jsme věnovali dlouhé období a náklad u Globus Music je díky tomu prakticky v těchto dnech vyprodán. Přípravě a nahrávání nového alba jsme se podrobněji začali věnovat vlastně až poslední dva roky, ačkoliv už v roce 2002 jsme nahráli krátké promo CD. Důvodem byli i personální změny a hledání vydavatele". Na nahrávání téměř 50-ti minutového alba se podílelo celkem sedm muzikantů, ať současných, nebo bývalých členů této kapely. Mimo současnou sestavu, kterou nyní tvoří Alex a Miguel - kytary, Zdenál - bicí, Bája - baskytara, Peroon - zpěv, se na albu také podílel i zakladatel skupiny Petr (zpěv), který však na konci léta skupinu opustil z důvodu časové vytíženosti ve svém nahrávacím studiu Shaark (Bzenec). Posledním účastníkem nahrávání byl i bývalý kytarista R.A.D. , který se zhostil několika kytarových partů. Na podporu této novinky začíná skupina s koncerty koncem května a postupně naváže na letní festivaly. Po zbytek roku jsou pak v plánu klubová vystoupení.
kontakt: Carlos +420 604 78 78 29, www.pro99duction.com

* DEAD CENTER PRODS / ANTICHRIST 'zine from an Ukraine
SINAH (black metal band) management: http://sinah.nm.ru
Contact: Maksymov A.A., P.O.Box 203, t. Luhans'k, 91001, UKRAINE-EUROPE.
http://deadcenter.nm.ru, GSM: +38-097-819-30-13

* CREECH EUROPEAN TOUR:
Heavy Rocková skupina CREECH se vydává na evropské turné až z daleké Austrálie.. Informace ohledně kapely i tour luxujte na www.creech.com.au

* EUTHANASIA news:
Na jaře začne kapela EUTHANASIA pracovat na svém čtvrtém albu, jehož pracovní název zní „Trilogy “, což předznamenává skutečnost, že půjde o specificky koncipovanou desku. Mnohem dříve než album samotné bude natočen videoklip ke skladbě Memento z třetího CD Requiem: Songs for… Mnoho zajímavých fotek z podzimního Requiem tour můžete vidět na www.crystalprod.cz/euthanasia

* ANGTORIA starts album recording!
Mp3 Samples from "God Has A Plan For Us All" posted! Merchandise available!
We can finally reveal some mp3 samples from our upcoming album "God Has A Plan For Us All" that is scheduled to be released worldwide on Listenable Records (www.listenable.net) on april 27th. Go to the links below or go the  "media" section on the Official ANGTORIA homepage www.angtoria.com to listen to the samples.

mp3s:
God Has A Plan For Us All - http://www.angtoria.com/images/Angtoria_godhas_sample.mp3
Do You See Me Now http://www.angtoria.com/images/Angtoria_doyou_sample.mp3

Official Myspace http://www.myspace.com/angtoriaband
Official Mesageboard http://p103.ezboard.com/bangtoria

The first batch of Angtoria merchandise is also now available for purchase, a girlie shirt (picture shown below). More merchandise will follow, and remember that these are limited to 50 only. Available in S & M. Ł12 Sterling.
E-mail Sarah at: merch@angtoria.com for postage costs and availability.

* HUBI MEISEL new album:
Dear Friends & Media Partners,
HUBI MEISEL's long-awaited new album "KAILASH" is out now! KAILASH is released through Lion Music as astonishing special edition digipack incl. 2 Bonus Tracks! It's a Melodic/Progressive Metal concept album about the Himalayas & Tibet, ancient Buddhist/Hindu mythology, and it's telling a man's and a snowlion's adventurous journey through the icy heights of the Himalayas up to Holy Mount Kailash, where a long-kept secret is finally to be revealed...

The lineup of this intriguing multistyle album features international top-class musicians from 5 different countries:
Hubi J. Meisel (Ex-Dreamscape) - vocals
Vivien Lalu (Lalu) - keys
Marcel Coenen (Sun Caged) - guitars
Jorge Salán (Mago de Oz) - guitars
Daniel Flores (Mind's Eye) - drums
Johan Niemann (Therion) - bass

FREE ONLINE SINGLE "POTALA PALACE" on http://www.hubimeisel.com/ !
Here's the link to the non-public press section with info, pics, logos, banners and more: www.hubimeisel.com/index.php?m=press
Best wishes from Munich
HJM-Promotion
http://www.hubimeisel.com/, promo@hubimeisel.com

* DESPISE NEWS:
V unoru 06 vydavaji DESPISE na znacce LACERATED ENEMY rec. DVD-R se záznamem koncertu z Prazskeho Hell´s Bell´s. Tocilo se na dve kamery, profi strih, zvuk dolby digital 2.0, profi hudba i ziva prezentace :o))). DVD-R bude k mani ve formatech PAL i NTSC za 100,- kc. Veskere info : www.despise.cz, www.laceratedenemy.com, info@despise.cz

DESPISE jsou take zpet s novym merchandise (trika, mikiny) - na adrese www.despise.cz si muzete prohlednout dalsi ukazku z aktualniho merchandise (cepice, trika, mikiny, damske kalhotky .... atd.)

Dejvy (DESPISE)
www.despise.cz
www.myspace.com/despise666
www.purevolume.com/despise
www.hxcmp3.com/despise

* LOCOMOTIVE ve víru turné a příprav nového materiálu:
Jihočeská metalcoreová mašina LOCOMOTIVE www.locomotive.szm.com, která v letošním roce oslaví 10. výročí od vydání svého debutového alba, si k této příležitosti pro své fanoušky připravila lahůdku v podobě vydání nového EP a DVD nazvaného "Aus.Cult". Materiál na těchto nosičích jednak přinese ochutnávku nových skladeb, stejně jako přiblíží atmosféru a nespoutanou energii koncertu LOCOMOTIVE v Bratislavě v dubnu loňského roku. Křest nového materiálu potom proběhne v takřka domovském klubu Marty´s v Českých Budějovicích 1.května 2006, kam si LOCOMOTIVE pro tuto příležitost pozvali speciální hosty v podobě nové metalcoreové hvězdy BETZEFER z izraelského Tel Avivu (album "Down Low" vydal Roadrunner rec. 2005) společně s brutálními německými spolky - thrash metalovou skupinou PRESIDENT EVIL a brutální metalcore vyznávajícími KORODED. Ještě před termínem tohoto koncertu však LOCOMOTIVE musejí absolvovat několik zastávek HEAD SCREAM TOUR v českých klubech společně s holandskými metalcoristy MURDER BY MILLIONS a pražáky UNDERSIDE a hlavně potom evropského turné, jehož západoevropská část proběhne s americkou hard coreovou legendou PRO-PAIN a také se nevyhne České republice, stejně jako druhá část turné - východoevropská, tentokrát ve společnosti maďarské metalové skupiny číslo jedna EKTOMORF, (5.5. - Nová Role , 6.5. - Ostrava).
Bližší informace najdete na : www.dead-fish-production.com

základní menu DVD Astacus Film* ASTACUS FILM NEWS:
Astacus film nabízí všem kapelám své služby v oblasti produkce videoklipů, záznamů koncertů, zkompletování DVD. Ukázky dosavadní tvorby naleznete na nově spuštěném webu www.astacusfilm.com. Zájemcům o konkrétní spolupráci zašleme zdarma reklamní DVD obsahující klipy a hudební profily (vše v plné verzi) z produkce Astacus filmu -----> základní menu DVD na obrázku.
Zároveň chci nabídnout možnost výměny odkazů jak na webu, tak i v nultém chystaném čísle ARTERIA DVD.

Vytváříme Vaše představy!!!
Astacus film , Robert Kyselica, mobil:737-953-674, mail: astacus.management@seznam.cz, www.astacusfilm.com