ROPOTÁMO FOTO GALERY – I.díl
WOODSTAGE SUMMER 2007 OPEN AIR, GLAUCHAU/GRUNDELPARK
16. - 17.června 2007

Speciálně pro matadory z RUMzinu a jeho věrné čtenáře jsem nafotil dvoudílnou galerii z hudebního festivalu ve východoněmeckém městečku Glauchau, které je od českých hranic vzdálené cca. 70 km. Podrobný report z festivalu WOODSTAGE SUMMER 2007 OPEN AIR bude během několika dní na www.payo.cz.

Ropotámo


Extravagance? Exhibicionismus? Bizarnosti? Úchyláctví? Fetiš? Alternativa? Karneval? …jestli odpovídáte ANO! Vítejte v Grundelparku!!!


Pohanští gotik rockeři FELSENREICH celý festival otevírali a zvládli to bravurně! Sluneční odpoledne atmosféru tajemna neníčilo.


Kdo má chutě a EURA ten si ve stanovém městečku extravagantní módy přijde na své. Když bych srovnával s Polskou CASTLE PARTY v Německu bylo více hadrů a méně cédéček…


Německá klasika temného rocku koketující s metalem …že by dokonce gotik metal?


Agresivní trojice Cyborgů nesla jméno AGONOIZE. Hudba nebo počítačová zběsilost?


Piere Richard šibalským úsměvem kontroloval choreografii festivalových tanečníků.


Na WoodStage byla k vidění i gotika šedovlasého šarmu. Za eleganci dávám plný počet bodů!


WELLE ERDBALL postavili své vystoupení rovněž na choreografii. Elektronický pop přítomné bavil.


Třicátá léta minulého století zkřížená s futuristickými vizemi = WELLE ERDBALL.


Relativní pohled: Co vidíte? Pěkně oháknutou vlnící se sympatickou roštěnku? Ano. A víte co vidí můj kamarád Milan? Dva zálohované kelímky v částce 1 EURO (reklama na report na www.payo.cz).


Berlínští TANZWUT dokázali v Grundelparku rozpoutat pozitivní peklo nakopnutou muzikou zneužívající folklorní motivy .


Sympaťáci z Ostrovů PARADISE LOST předvedli sympatický výkon okořeněný několika staršími skladbami. Pohlazením pro všechny pamětníky byla famózní AS I DIE.


BLUTENGEL sází na démonické vizuálno, které vyvolávalo erotické chvění….!….až chtění? Plazmové televize, mefistofeleský Chris Pohl a tým půvabných žen… to je elektronická popová gotika pod křídly „Krvavého anděla“.


Velmi aktivní frontman namočený i ve skupině TERMINAL CHOICE působil celé vystoupení jako novodobí vizionář. Extravagantní šlechta se plně oddala melodickým industriálním rytmům...


Transatlantičtí TYPE O´NEGATIVE mě nijak nenadchli. Mohu to přičíst i na vrub únavě, ale těžkopádnost bez duše, která se valila z pódia, mě v polovině koncertního setu vyhnala do hajan.